O nas

Nasz zespół zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, zaproponujemy odpowiedni rodzaj wypełnienia oraz tkaninę w zależności od przeznaczenia wyrobu. Dobór właściwych surowców gwarantuje uzyskanie maksymalnej trwałości oraz niepowtarzalnego komfortu. Każdy z naszych produktów jest wykonywany w oparciu o indywidualne potrzeby producentów mebli.

W celu redukcji poziomu zapasów oraz zachowania pełnej płynności zaopatrzenia naszych klientów, stosujemy system optymalnego utrzymywania stoków magazynowych oparty na strategii Just in time. Dodatkowe wsparcie dla JIT stanowi drugi standard zarządzania zapasami na bezpiecznym poziomie opracowany przez nas na podstawie zdobytego doświadczenia.


Jesteśmy na rynku od 2000 roku.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości poduszek meblowych wkładów do poduszek dekoracyjnych, poduszek ozdobnych i wypełnień, produkujemy poduszki wielokomorowe z przeszyciem o skomplikowanych kształtach oraz materace. 

Od początku działalności nieprzerwanie dbamy aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie .Dbałość o szczegóły oraz bezwzględna kontrola jakości wprowadzają nową jakość wśród producentów poduszek, czyniąc z nas solidnego dostawcę, który zapewnia płynność produkcji u naszych kontrahentów.

Produkcja wypełnień oraz własna szwalnia pozwala na uzyskanie
konkurencyjnych cen wyrobów.